OTVORENJE IGRALIŠTA - DAN SPORTA

Autor: Mirna Slavković Misir, 17. 5. 2022.

Za svečano otvorenje malonogometnog igrališta, učenici su zajedno sa svojim učiteljima, ravnateljicom i ostalim zaposlenicima škole s  radošću, pripremali kulturni i sportski program.

Na početku otvorenja sve skupa nas je srdačno pozdravila ravnateljica naše škole Mirna Slavković Misir.

Kulturni program svečano je započeo s našim folklorašima. Učenici razredne nastave aktivni su članovi KUD-a „Josip Kozarac“ . Predstavili su se s koreografiju pod nazivom „Djevojčica kolo vodi“ koju je umjetnička voditeljica KUD-a, gospođa Zdenka Abramović. Nakon toga predstavila nam literarna skupina pod mentorstvom učiteljice Karoline Bakšaj. Recitaciju Bosut izvele su učenice Dora Abramović i Iva Ivaniš.

Koliko smo danas sretni dočarali su nam predškolci i učenici razredne nastave uz pratnju tamburaša s pjesmom „ Kad si sretan“

Na kraju kulturnog programa s igrokazom  „ Pazi, jezik je najjače oružje“ predstavit će nam se učenici Dramsko – scenske skupine pod mentorstvom učiteljice Ksenije Ozdanovac.

Nakon kulturnog programa uslijedilo je svečano rezanje vrpce te otvorenje igrališta. U ime svih učenika ovom su činu pristupili Ana i Ema Jurić te Ivan Šljerac, a vrpcu je prerezao župan gospodin Damir Dekanić.  Naš župnik Marko Mikić  prigodnom molitvom blagoslovo je naše novo malonogometno igralište.

Nakon svečanog otvorenja igrališta, učenici su se natjecali u različitim ekipnim i štafetnim igrama te su sa svojim učiteljima zaigrali nogomet. Na kraju sportskog programa učenicima su dodijeljne zaslužene medalje.

🏆 🏅 ⚽

- Ne preostaje mi ništa drugo nego u ime naše djece, našeg kolektiva u svoje osobno zahvaliti svima koji su nam omogućili ovakvo zdanje koje će, uvjerena sam, postati mjesto sportskih, zabavnih i kulturnih aktivnosti te mjesto međusobnog druženja - zaključila je ravnateljica Mirna Slavković Misir